Zadanie projektu

Hotel SPECTRUM je jedinečný hotel, ktorý využívajú rodiny, turisti, športové kluby, firmy a aj Trnavčania. So svojou kapacitou je najväčším hotelom v Trnave. Pôvodný názov hotela bol Inka. Hotel sme premenovali a vytvorili sme preňho kompletnú identitu. Ak ste z Trnavy, tak určite poznáte už bývalý Hotel Inka.

Nový majiteľ hotela chcel kompletne zmeniť identitu hotela, preto kontaktoval našu agentúru.

Hotel Inka povodne logo

Pôvodný názov hotela bol Inka, a takto vyzeralo jeho logo.

Riešenie

Hlavnou podstatou projektu bolo vytvorenie špecifického, jedinečného a výstižného názvu hotela spolu s novou firemnou identitou.
Naša agentúra vytvorila pre klienta názov Hotel SPECTRUM, ktorý sám o sebe zahŕňa široké spektrum služieb a možností, ktoré hotel ponúka. Originálnosť názvu potvrdzuje aj fakt, že na Slovensku sa hotel s takýmto názvom nenachádza. Najbližší hotel s podobným názvom  sa nachádza až v Nórsku a je vzdialený od nás približne 1 763 km. Zároveň sme pre klienta vytvorili osobitú firemnú identitu, ktorá má flexibilné využitie pre online a offline použitie.

Vymysleli sme pre hotel nový názov. Ak si dáte na stránke Booking.com vyhľadať Hotel Spectrum, tak Vám nájde pravdepodobne 3 hotely na celom svete. Áno, vymysleli sme jedinečný názov pre Slovensko.?

Cieľom bolo vymyslieť názov, ktorý bude jednoduchý pre zahraničných hostí a zároveň pre domácich pravideľných návštevníkov. Pri tvorbe loga sme dostali zaujímavú požiadavku od klienta. Mali sme umiestniť kríž do loga. To sa nám podarilo v 3. prezentovanej variante, kde je kríž súčasťou písmena T ?? 

1. varianta loga mala za cieľ farebne odlíšiť spektrum ponúkaných služieb hotela. Funkčné riešenie, ktoré by ušetrilo v budúcnosti množstvo nákladov pri výrobe

2. varianta bola pre klienta víťazná.  Túto variantu sme ďalej rozpracovali spolu s celou identitou hotela.

Naša práca

manuál vizuálnej identity
manuál vizuálnej identity
vizitky
web design
branding

Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli naštartovať Vaše podnikanie!

Naštartujeme Váš biznis!

Používame funkčné riešenia, ktoré zarábajú peniaze.

polep vozidla