Atte Najodbornejší Google Partner

Reklama v Trnave a reklama v Bratislave

Aké sú možnosti outdoor reklamy v Trnave a v Bratislave? Hľadáte voľné reklamné plochy, veľkoplošnú, svetelnú, alebo nesvetelnú reklamu? Vieme pre vás nájsť najvýhodnejšie billboardy v Bratislave, v Trnave a po celom Slovensku. Vďaka úzkej spolupráci s tými najlepšími vieme pre vás realizovať out of home reklamu. Využite billboardy, citylighty alebo steny a fasády ako doplnok k hlavnej digitálnej kampani. Ponúkame tiež polepy áut a reklamu na dopravných prostriedkoch MHD Bratislava a MHD Trnava.

V spolupráci s našimi partnermi ponúkame legálnu outdoor reklamu:

• Billboardy (bilbordy)
• Bigboardy
• Megaboardy
• Citylighty
• Backlighty
• Cityboardy
• Steny a fasády
• Mobillboard, MHD
• Polepy automobilov

Zaistíme pre vás najvýhodnejšiu ponuku na mieru pre nákup outdoor reklamy v oblasti Bratislavy, Trnavy ako aj celého Slovenska. Vďaka skúsenostiam nastavíme efektívne mediatypy a maximalizujeme tak účinok vašej reklamnej kampane.

Napíšte nám alebo zavolajte a dohodnite si stretnutie. Radi Vám predstavíme naše možnosti v oblasti outdoor reklamy ako aj online reklamy a jednotlivých reklamných plôch, ktoré pre Vás vieme zabezpečiť najvýhodnejšie.

Atte jediný Google Partner v Trnave

Online reklama

reklama Trnava

Reklama v Trnave

Potrebujete reklamný priestor? S nami môžete vďaka efektívnej reklame osloviť v Trnave až 234 000 užívateľov, a v Trnavskom kraji až 596 000 užívateľov priamo v ich telefóne a alebo tablete a počítači. Online reklama Trnava, prináša výsledky. Odprezentujte svoju firmu prostredníctvom online reklamy.

Pre vypracovanie cenovej ponuky alebo dodatočné informácie nás prosím kontaktujte.

reklama Bratislava

Reklama v Bratislave

Potrebujete reklamný priestor? S nami môžete vďaka efektívnej reklame osloviť v Bratislave až 2 020 000 užívateľov, a v Bratislavskom kraji až 2 070 000 užívateľov priamo v ich telefóne a alebo tablete a počítači. Online reklama Bratislava, prináša výsledky. Odprezentujte svoju firmu prostredníctvom online reklamy.

Pre vypracovanie cenovej ponuky alebo dodatočné informácie nás prosím kontaktujte.

reklama Slovensko

Reklama Slovensko

Potrebujete reklamný priestor? S nami môžete vďaka efektívnej reklame osloviť na Slovensku až 3 210 000 užívateľov internetu priamo v ich telefóne a alebo tablete a počítači. Online reklama Slovensko, prináša výsledky. Odprezentujte svoju firmu prostredníctvom online reklamy.

Pre vypracovanie cenovej ponuky alebo dodatočné informácie nás prosím kontaktujte.

Google reklama

Online reklama na Google predstavuje zvýšenie návštevnosti prakticky okamžite. AdWords reklama je najrýchlejší spôsob ako sa dostať na prvé pozície vo vyhľadávači. Online reklama umožňuje presné cielenie podľa zvolenej stratégie.

Facebook reklama

Na Slovensku je 2,1 milióna ľudí na Facebooku.

Vhodne oslovené publikum si zamiluje Vaše služby alebo produkty.

Vytvoríme Vám efektívnu reklamu na Facebooku

Budujte svoju značku na najväčšej sieti.

Facebook reklama

YouTube dosahuje každý mesiac návštevnosť 1 milardu jedinečných návštevníkov, ktorí sledujú viac ako 6 miliárd hodín videí. YouTube má zo všetkých marketingových kanálov potenciál zasiahnuť najväčšie percento populácie.

Facebook reklama

Vašu kampaň zacielime podľa pracovnej pozície, odvetvia a ďalších špecifikácií presne v súlade s cieľom Vašej kampane.

B2B efektívna reklama cielená na konkrétne druhy profesií v konkrétnych firmách. Predávajte Vaše B2B riešenia Vašim zákazníkom.

Máme riešenia pre každý cieľ.