Grafické štúdio Atte

grafický design

Grafické štúdio Atte Vám ponúka grafické služby v Trnave a v Bratislave. Grafické štúdio Atte Vám ponúka grafický design, tvorbu grafiky, grafické práce, dizajn manuál, tvorbu loga (od návrhu loga podľa zadania až po výrobu loga), web grafiku (web dizajn), výrobu reklamy, výrobu letákov, tvorbu plagátov, výrobu a tlač vizitiek, ofsetovú tlač, sieťotlač, sublimačnú tlač.

Atte Najodbornejší Google Partner

Tvorba grafiky a grafický design

Naši grafici majú mnohoročné skúsenosti v oblasti grafického dizajnu. Grafické skúsenosti čerpali nielen na Slovensku ale aj v zahraničí prácou pre mnohé známe spoločnosti. Prostredníctvom našich partnerov Vám vieme zabezpečiť všetky druhy tlače, presne podľa potreby Vášho projektu. Atte Vám ponúka fullservisové služby v oblasti grafického dizajnu, tvorby reklamy, tvorby reklamných kampaní (offline aj online = sme Najodbornejší Google Partner), tvorby web stránok, tvorby webdizajnu, ako aj tvorby marketingových a media plánov a stratégií. Váš mail nás neprekvapí ani v neskorších hodinách, či počas sviatkov. Poskytujeme zľavy stálym zákazníkom a pri väčšom objeme ponúkam výhodnejšie ceny.

Logo a tvorba loga

Logo firmy predstavuje spoločne s názvom firmy najdôležitejší prvok dizajn manuálu firmy. Grafické štúdio Atte Vám ponúka kompletný servis od vytvorenia návrhu loga podľa Vášho zadania až po samotnú tvorbu a vytvorenie loga. Výroba loga predstavuje našu každodennú činnosť, a máme šikovných grafikov, ktorí majú mnoho skúseností a vytvorili už logá mnohých firiem.

Tlač

Vďaka našim partnerom Vám ponúkame kompletné tlačiarenské služby ako: tlač katalógov, tlač plagátov, tlač vizitiek, tlač letákov, kníhviazačstvo, polepy vozidiel. Na výber Vám ponúkame všetky formy tlače ako napr.: ofsetová tlač, sieťotlač, sublimačná tlač, digitálna tlač.
Tlačíme katalógy, letáky, plagáty a iné tlačoviny.

Reklama a výroba reklamy

Máte vytvorený grafický návrh a potrebujete vytvoriť reklamu? Spoľahnite sa na služby nášho grafického štúdia. Vytvoríme Vám polepy na auto, reklamné predmety, polepy a reklamu na auto, reklamné tabule, reklamne plachty, reklamné pútače.

Možnosti ako pomôcť Vášmu podnikaniu vyniknúť.

idea

Pri pravidelnej starostlivosti o klienta dosahujeme úžasné výsledky. Čerstvé nápady, analýzy, prieskumy a novinky zo sveta marketingu sú kľúčom k úspechu.

branding

Vytvoríme kreatívny koncept do online alebo offline prostredia. Naplánujeme komplexnú stratégiu a spoločne s Vami sa tešíme z úspechu.

design

Za každou úspešnou spoločnosťou stojí firemná identita, ktorá presne definuje cieľ, víziu a poslanie značky na trhu. Presne takto pracujeme my.

firemná web stránka

Tvoríme moderné a efektívne web stránky, ktoré Vám prinesú množstvo nových zákazníkov. Presvedčte sa sami.

raketa

Sme tu pre Vás aby sme Vám pomohli naštartovať Vaše podnikanie!

Prostredníctvom kreatívnych ideí, inovácie & absolútnej oddanosti.