Zadanie projektu

GREEN POINT s. r. o.  je britská poľnohospodárska firma, ktorá nás oslovila s požiadavkou vytvoriť nový dizajn pre ich kvalitné, 100% prírodné produkty. V zahraničí chcú svojim zákazníkom predstaviť 6 typov olejov, ktoré sú čisto prírodné, vyrábané zo semien lisovaním za studena. Cieľom bolo preniesť kvalitu výrobkov na etikety, ktoré očaria nie len kreativitou ale i výstižnou charakteristikou výrobku. Obal mal jasne vyzdvihovať pozitívne vlastnosti olejov.

Riešenie

Podstatou projektu Grains & Oil bolo vytvoriť nápadité etikety, ktoré potencionálneho zákazníka zaujmú už pri pulte. Každá etiketa mala vystihovať príchuť oleja, jeho kvalitu a sfarbenie. Potrebné bolo skĺbiť dizajn spolu so všetkými potrebnými popismi o produkte.

Výsledkom našej práce sú dômyselné etikety 6 typov olejov, ktoré jasne špecifikujú ich chuť a arómu. Zároveň sme vytvorili lákavý dizajn na produktové etikety zŕn a krmív. Záležať sme si dali aj na vytvorení ich nového, moderného webu, ktorý sa vyznačuje prehľadnosťou a jednoduchosťou.

Naša práca

produkty
flyer
web_grainsoil

Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli naštartovať Vaše podnikanie!

Naštartujeme Váš biznis!

Používame funkčné riešenia, ktoré zarábajú peniaze.