Project Description

Zadanie projektu

Spoločnosť San Marco sa špecializuje na vývoj a výrobu povrchových úprav v stavebníctve a dekoratívnych úprav interiérových a exteriérových stien, špecializáciu na profesionálov podčiarkol klient vybudovaním špeciálneho školiaceho strediska značky San Marco na Slovensku, ktoré vytvára zázemie pre kvalitných dekoratérov a profesionálov pre prácu s výrobkami San Marco.

Náš klient nás požiadal o vytvorenie novej modernej web stránky, ktorá bude spĺňať najnovšie trendy z oblasti tvorby web stránok a bude reprezentovať produkty a značku San Marco na Slovensku, čím uľahčí predaj daných produktov.

Riešenie

Po vyplnení web briefu, sme klientovi prezentovali náhľad nového webdesignu, ktorý naplnil všetky očakávania klienta. Po odovzdaní hotového naprogramovaného webu, si u nás klient objednal aj ďalšie služby ako napríklad tvorbu celoslovenskej online kampane a tvorbu video reklamy ako alternatívu ku klasickej televíznej a rozhlasovek kampane. Najväčšia výhoda online kampane na internete (nielen PPC), je presné zacielenie na cielové publikum klienta, minimálne náklady a maximálne výsledky online kampane v porovnaní s televíznou reklamou. Tvorba celoslovenskej online kampane, ktorú sme poskytli zákazníkovi zahŕňala analýzu, kde sme sa zaoberali štatistikami a následne sme vyhodnotili jej výsledok.

Naša práca

San Marco web

Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli naštartovať Vaše podnikanie!

Naštartujeme Váš biznis!

Používame funkčné riešenia, ktoré zarábajú peniaze.

KONTAKTUJTE NÁS!
San Marco webdesign