Facebook oslavuje

Nedávno Mark Zuckerberg oznámil, že Facebook dosiahol nový míľnik: Facebook spája 2 miliardy ľudí a vytvára nové komunity každý mesiac.

Denne viac ako 175 miliónov ľudí reaguje na príspevky kliknutím na „Super“ a v priemere viac ako 800 miliónov ľudí dá na niečo „Páči sa mi to“ na sieti Facebook. Viac ako 1 miliarda ľudí používa každý mesiac Facebook skupiny.

Facebook tento míľnik oslavuje spoločne s nami všetkými, prostredníctvom mnohých personalizovaných zážitkov počas najbližších dní.

Good Adds Up Video

Facebook nám pripravil personalizované video, ako oslavu spájania sveta na sieti Facebook.

Oslava

Po reakcii na priateľov príspevok, zaželaní k narodeninám, alebo vytvorení skupiny, uvidíte ďakovnú správu vo svojích novinkách.

Zdieľanie komunitných príbehov

Facebook zdieľa inšpiratívne príbehy ľudí. Facebook sa stal silným nástrojom na spájanie ľudí.

Facebook spoločne s Instagramom predstavuje najväčšiu globálnu sociálnu sieť vôbec. Poslaním firmy je spájať svet, a dosiahnutie míľnika 2 mld. užívateľov je len malým krokom na ceste k tomuto cieľu. Môžeme sa tešiť na nové služby, ktoré si pre nás Facebook pripravuje. Tieto služby umožňia spájať sa s ľuďmi bez ohľadu na miesto, kde sa nachádzajú, alebo reč akou hovoria.

Chcem reklamu na Facebooku
2018-02-20T16:42:51+00:00 25 júl, 2017|ONLINE|0 komentárov

O autorovi:

Som spoluzakladateľom reklamnej agentúry Atte a neziskovej organizácie Atte ACADEMY. Denne sa venujem online reklame a neustále sa vzdelávam v oblasti online reklamy, a ďalej posúvam moje znalosti v Atte ACADEMY n.o., kde vzdelávam našich klientov. V marketingu sa pohybujem od roku 2007, kedy som pracoval v Palma de Mallorca pre HCI Internationl. Aj vďaka mojej práci, je reklamná agentúra Atte certifikovaným Google Partnerom. Za každou úspešnou reklamou a kreatívou stojí výskum a analytická práca. Poznatky analytického myslenia a spracovania Big Data som sa naučil v spoločnostiach IBM, Lenovo a Dell. Vyštudoval som Strategický manažment na Univerzite Komenského v Bratislave.
Call Now Button