BANNER MILIOOOOOON™ 2018-02-03T22:59:36+00:00

BANNER MILIOOOOOON™

banner milioooooon
0
garantovaných zobrazení bannerov len za pár stoviek

Masívna online kampaň len za pár stoviek

Milión zobrazení

Chceli by ste intenzívnu masívnu kampaň, avšak máte obmedzený rozpočet? Máme pre Vás ideálne riešenie. Vytvoríme Vám online kampaň, s ktorou dosiahnete až 1000000 zobrazení bannerov v priebehu len jedného mesiaca.

Cenovo výhodný

BANNER MILIOOOOOON™ pre Vás predstavuje výhodnú úsporu, nakoľko naše riešenie je v mnohých prípadoch lacnejšie až o 90 percent v porovnaní s prenájmom reklamnej plochy špecializovaných web stránok ponúkajúcich prenájom voľnej reklamnej plochy. Cena reklamy u nás  je pre Vás najvýhodnejšia.*

Expresné dodanie

Spustenie našej služby Banner Milión™ predstavuje zlomok času oproti iným formám kampaní. Rýchlosť spustenia závisí len od Vás.

*Priemerné CPM cielenia na témy alebo záujmy je 0,25€, naše najlepšie kampane však bežia za 0,09€ CPM. Systém AdForm je drahší, ale má v portfóliu aj prémiové weby.

Ako to funguje?

Reklamná sieť Google (obsahová sieť) združuje milióny web stránok, videí a aplikácií, kde môžeme zobrazovať Vaše reklamné bannery. Reklamná sieť Google má dosah na viac ako 90 % používateľov internetu na celom svete a umožňuje presne zacieliť zobrazovanie reklám.

Zistiť viac

BANNER MILIOOOOOON™

Vytvoríme Vám online kampaň s miliónom zobrazení reklamných bannerov. BANNER MILIOOOOOON™ pre Vás predstavuje výhodnú úsporu, nakoľko naše riešenie je v mnohých prípadoch lacnejšie až o 90 percent v porovnaní s prenájmom reklamnej plochy špecializovaných web stránok ponúkajúcich prenájom voľnej reklamnej plochy. Cena reklamy u nás  je pre Vás najvýhodnejšia.*

Vyžiadajte si cenovú ponuku
Google reklama

Google reklama

Merateľná a efektívna reklama s maximálnou relevanciou. Získajte viac zákazníkov. Oslovte správnych ľudí v správnom čase.

YouTube reklama

YouTube reklama

YouTube reklamy sú o 80% viac efektívnejšie než TV reklamy.

Facebook reklama

Facebook reklama

Facebook je sociálna sieť s viac ako 1,8 miliardami aktívnych užívateľov.

Instagram reklama

Instagram reklama

Instagram s viac ako 500 miliónmi užívateľov predstavuje celosvetovo jednu z najväčších reklamných platforiem.

raketa

Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli naštartovať Vaše podnikanie!

Prostredníctvom kreatívnych ideí, inovácie & absolútnej oddanosti.

Kontaktujte nás!