BANNER MILIOOOOOON™

BANNERMILIOOOOOON

Ako to funguje?

Vytvoríme Vám online kampaň s miliónom zobrazení reklamných bannerov. BANNER MILIOOOOOON™ pre Vás predstavuje výhodnú úsporu, nakoľko naše riešenie je v mnohých prípadoch lacnejšie až o 90 percent v porovnaní s prenájmom reklamnej plochy špecializovaných web stránok ponúkajúcich prenájom voľnej reklamnej plochy. Cena reklamy u nás  je pre Vás najvýhodnejšia.*

Pozrite si cenovú ponuku

Online kampaň stvorená pre úspech

Garancia zobrazení

Ako spoľahlivý Google Partner Vám garantujeme, že BANNER MILIOOOOOON™ pravideľne dosiahne až 1 000 000 zobrazení bannerov v priebehu len jedného mesiaca. Viac ako billboard, však?

Spokojnosť

Pridajte sa aj Vy k desiatkam spokojných klientov využívajúcich službu BANNER MILIOOOOOON™ ešte dnes a užívajte si výhody obľúbených benefity. Od najodbornejšieho Google Partnera dostanete napríklad bonusový kupón na kredit a mesačný prehľad kampane. Užitočné, však?

Výhodná cena

Máme skutočne radi našich klientov, preto sme službu BANNER MILIOOOOOON™ nastavili na cenu 299 Eur bez DPH/mesiac + kredit. Kontaktujte nás ešte dnes a my Vám dáme naviac BONUS 1 mesiac ZADARMO pri ročnej objednávke služby BANNER MILIOOOOOON™. Výhodnejšie ako by ste čakali, však?

„So službou BANNER MILIOOOOOON™ som veľmi spokojný, aj pri nízkej investicii o nás zákazníci vedia všade. A to je dnes pre predaj dôležité! Myslím, že každá firma by mala takto efektívne komunikovať.“ K. Horváth

Google reklama

Google reklama

Merateľná a efektívna reklama s maximálnou relevanciou. Získajte viac zákazníkov. Oslovte správnych ľudí v správnom čase.

YouTube reklama

YouTube reklama

YouTube reklamy sú o 80% viac efektívnejšie než TV reklamy.

Facebook reklama

Facebook reklama

Facebook je sociálna sieť s viac ako 1,8 miliardami aktívnych užívateľov.

Instagram reklama

Instagram reklama

Instagram s viac ako 500 miliónmi užívateľov predstavuje celosvetovo jednu z najväčších reklamných platforiem.

raketa

Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli naštartovať Vaše podnikanie!

Prostredníctvom kreatívnych ideí, inovácie & absolútnej oddanosti.

Kontaktujte nás!